TypeOnline Course
PriceFree
Book Now
  • Крок 1 Виявимо ваші особисті та не зрозумілі для вас причини, які заважають вам використовувати час продуктивніше. Виявимо разом з вами ваші особисті цілі на тренінг і проблеми, які хвилюють саме Вас. Всі два дні тренер сприятиме цілеспрямованому їх досягненню. Тому ви отримаєте повне задоволення від того, що використовувати свій час з максимальною користю.
  • Крок 2 Самоаналіз: мої стосунки з часом

Ви виявите свої індивідуальні прогалини в знанні тайм-менеджменту, вирішуючи спеціальний кейс. Ви зробите відкриття в розумінні себе та інших людей. Навчившись враховувати особливості типів темпераменту в сприйнятті часу, ви позбудетеся від конфліктів з колегами при координації дій. І ви засвоїте прийом визначення темпераменту будь-якої людини буквально за секундоміром. Це дозволить домагатися більш високих результатів співпраці при менших витратах. Засвоїте “розумну пунктуальність” – три види точності. Завжди будете тримати «марку» пунктуального людини. Визначите свої якоря ефективності і лінію часу. Дізнаєтеся, що насправді знижує або підвищує саме Вашу продуктивність. Тепер ви зможете усвідомлено всім цим керувати. І навіть включати свою силу волі для досягнення запланованих результатів вчасно.

  • Крок 3 Ставимо цілі на 20 років вперед за всіма правилами коучингу Довгострокові цілі, які ми поставимо з Вами на тренінгу стануть Вашим маяком: Ви відчуєте впевненість в собі та своєму майбутньому. Побачите шлях до своєї самореалізації та почнете отримувати радість від результатів своєї діяльності. Чітка візуалізація кроків до мети буде працювати прискоренням для її досягнення. Ви зможете швидше знаходити ресурси для її реалізації. Придбаєте стійкість до впливу людей, які хочуть використовувати Вас в досягненні своїх цілей, без урахування Ваших інтересів.
  • Крок 4 Організуємо свій час: дізнаємося як запустити перевірені популярні методи в реальному житті. Проаналізуємо ваші справи і визначаємо основні види діяльності за допомогою «Розумних Карт» – Mind Maps. Поставимо завдання по кожному напрямку, розподілимо по терміновості та важливості, розставимо пріоритети. Прокрастинація та її причини у вашій ситуації. Як на практиці домогтися, щоб наші підлеглі й ми з Вами не відволікалися на Не важливі і не термінові завдання?  Метод Pomodoro.
  • Крок 5 Делегуємо по максимуму. Вивчаємо правила якісного делегування, Коли варто і коли не варто застосовувати СМАРТ-метод. Вправляємося ставити розумні завдання собі і підлеглим. Цей шлях виключає конфлікти і призводить до взаємного задоволення від виконаної роботи. Результати вашої діяльності почнуть збігатися з вашими очікуваннями, що сприятливо вплине на ваш настрій і мотивацію. Делегуємо спокійно, довіряємо і перевіряємо по системі МАРС.
  • Крок 6 управління стресом Навчіться швидко приводити себе в ресурсний стан, зберігати фокус на своїй цілі в стресовій ситуації або коли маніпулятор намагається вас збити з шляху. Засвоїте правила аргументованого «ні» – незамінний при спілкуванні з вашим безпосереднім керівником або партнером. І відкриєте секрет: як зробити так, щоб інші люди допомагали, а не заважали реалізовувати Ваші цілі.
  • Що ви отримаєте в результаті:

Ви станете гнучкими і стійкими в досягненні поставлених цілей. Будете впевнено реалізовувати свої плани. Це тренінг, заснований тільки на позитиві. Весь тренінг проводимо в стилі коучинг-підходу. Кожен з Вас зможе визначити свої відносини з часом і побудувати план їх успішного розвитку. Знайдете резерви Вашого часу для реалізації заповітної мрії. Позбавитесь від хаосу в справах. Навчитеся концентрувати свою увагу на найважливішому. Використовувати планування для того, щоб бачити і по максимуму використовувати можливості, які нам дає кожен день. Ви зможете встигати не все, а тільки те що дійсно Вам необхідно для досягнення гармонії з самим собою і своїм оточенням.

На «руках» у вас залишиться все необхідне для закріплення результатів: 1. План Вашої особистої системи тайм-менеджменту з 6-ти кроків. 2. «Робочий зошит учасника», що містить весь опорний матеріал, пройдений на тренінгу в красивій і зручній формі для подальшого застосування в роботі та особистому житті. 3. Іменний сертифікат про успішне проходження програми тренінгу з тайм-менеджменту «6 впевнених кроків до управління часом Лідера» в Rogearson Coach Center. 4. Фотографії і відео з Вашою участю. 5. Список цікавих, корисних книг і художніх фільмів, рекомендованих Наталією Котульською, для подальшого розвитку навичок в організації часу.